Konkursy - Kolejowe ABC

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Czcionka:

Wysoki kontrast

Ferie zimowe to idealny czas, by powtórzyć z dziećmi zasady bezpieczeństwa. Ich znajomość z pewnością przyda się zarówno podczas wyjazdów, jak i codziennego korzystania z transportu kolejowego. By zachęcić najmłodszych do nauki poprzez zabawę, zorganizowaliśmy konkurs „Kolej na zimowe opowiadanie z Rogatkiem”. Uczestnicy mieli za zadanie napisać opowiadanie o bezpiecznym spędzeniu ferii z nosorożcem Rogatkiem – bohaterem Kampanii Kolejowe ABC.

Napisz, jak bezpiecznie spędzasz ferie z bohaterem Kampanii Kolejowe ABC, nosorożcem Rogatkiem. Przyślij opowiadanie i wygraj nagrody.

Ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego „Kartka świąteczna z życzeniami dla Rogatka”.

Znamy wyniki ostatniego konkursu organizowanego w aplikacji mobilnej Kolejowe ABC! Od 24 listopada do 8 grudnia 2021 r. w grze rywalizowali uczniowie z klas IV-VI szkół podstawowych z całej Polski.

Stwórz kartkę świąteczną z życzeniami dla Rogatka i wygraj nagrody!

Ogłaszamy już ostatni w tym roku konkurs w grze mobilnej „Kolejowe ABC”. Zachęcamy uczniów szkół podstawowych do rywalizacji rywalizować o nagrodę główną - edukacyjne miasteczko ruchu drogowego. Konkurs trwa od 24 listopada do 8 grudnia 2021 r.

Trzeci konkurs w aplikacji mobilnej Kolejowe ABC został rozstrzygnięty. Od 3 do 17 listopada 2021 r. uczniowie z klas IV-VI szkół podstawowych z całej Polski rywalizowali o edukacyjne miasteczko ruchu drogowego oraz wyjątkowe zajęcia na temat bezpieczeństwa.

Ogłaszamy kolejny konkurs pn. „Kolejowe ABC - Ruszaj po przygodę i zdobądź nagrodę”! Uczniowie mogą rywalizować w grze mobilnej „Kolejowe ABC” o nagrodę główną - edukacyjne miasteczko ruchu drogowego. Konkurs trwa od 3 do 17 listopada 2021 r.

Za nami kolejny konkurs w grze mobilnej Kolejowe ABC. Uczniowie z klas IV-VI szkół podstawowych z całej Polski po raz drugi w tym roku rywalizowali o edukacyjne miasteczko ruchu drogowego. Konkurs trwał od 13 do 27 października 2021 r.Ogłaszamy zwycięzców!

Wszystkich uczniów klas IV-VI szkół podstawowych zachęcamy do pobrania gry „Kolejowe ABC” i zapraszamy do udziału w konkursie „Kolejowe ABC – Na tropie bezpieczeństwa”. Nagrodą główną jest edukacyjne miasteczko ruchu drogowego oraz zajęcia na temat bezpieczeństwa na kolei. Konkurs trwa od 13 października do 27 października 2021 r.

Zakończył się pierwszy w tym roku konkurs w grze mobilnej Kolejowe ABC. Uczniowie z klas IV-VI szkół podstawowych rywalizowali o edukacyjne miasteczko ruchu drogowego. Konkurs trwał od 22 września do 6 października 2021 r. Ogłaszamy wyniki!

Zapraszamy uczniów klas IV-VI szkół podstawowych z całej Polski do udziału w konkursie „Kolejowe ABC – Kolej na bezpieczeństwo”. Na laureatów czeka nagroda w postaci edukacyjnego miasteczka ruchu drogowego oraz zajęcia na temat bezpieczeństwa na kolei. Konkurs trwa od 22 września do 6 października 2021 r.